Background

Echipa RoImob

Echipa RoImob

Ana Cristian
Ana Cristian
Agent Imobiliar
0730664664
ana@roimob.ro
Vezi oferte
Avia Firican
Avia Firican
Broker Imobiliar
0723233200
avia@roimob.ro
Vezi oferte
Claudiu Raducan
Claudiu Raducan
Agent Imobiliar
0724662662
claudiu@roimob.ro
Vezi oferte
Constantin Serban
Constantin Serban
Broker Imobiliar
0720663663
serban@roimob.ro
Vezi oferte
Costin Homeghi
Costin Homeghi
Agent Imobiliar
0721663663
costin@roimob.ro
Vezi oferte
Doru Carabulea
Doru Carabulea
Agent Imobiliar
0729663663
doru@roimob.ro
Vezi oferte
Jeni Georgescu
Jeni Georgescu
Broker Imobiliar
0723698587
jeni@roimob.ro
Vezi oferte
Liliana Balutescu
Liliana Balutescu
Broker / Owner
0721664664
liliana@roimob.ro
Vezi oferte
Marian Stoica
Marian Stoica
Agent Imobiliar
0729664664
marian@roimob.ro
Vezi oferte
Stela Miler
Stela Miler
Agent Imobiliar
0728664664
stela@roimob.ro
Vezi oferte
Vasile Dumitru
Vasile Dumitru
Agent Imobiliar
0745664665
vasile@roimob.ro
Vezi oferte
+4021 210 7144
Folosim Cookies Site-ul nostru foloseste cookies pentru a imbunatati experienta navigarii si a oferi servicii mai usor de utilizat.
Informatii detaliate despre cum le folosim in site si cum poti gestiona consimtamantul vei putea gasi in
Termeni si conditii de confidentialitate si Setari personalizate cookiesSunt de acord