Call Center

Utile informatii pentru cumparatori informatii pentru vanzatori Servicii Echipa



Tip oferte:







Tip operatiune:



Pret:



Agent:











Localitati:











Alege Zone






















Paradisul ascuns din mun?ii Bistri?ei: localitatea la care tânjesc turi?tii Europei, dar la ...
România este cunoscuta drept o ?ara cu forme de relief spectaculoase, dar complet neglijate de persoanele care ar putea sa le transforme în surse de venit pentru economie. Una dintre cele mai spectaculoase astfel de zone este Colibi?a, o localitate record pentru Europa, unde po?i merge în acela?i timp ?i la munte, ?i la plaja. În plus, acolo se gase?te cel mai curat aer din Europa. Localitatea se dezvolta spectaculos la nivel imobiliar, dar din pacate, acest lucru se ...





Ana Cristian

Agent Imobiliar
0730664664
ana@roimob.ro


oferte agent
detalii agent

Claudiu Raducan

Agent Imobiliar
0724662662
claudiu@roimob.ro


oferte agent
detalii agent

Constantin Serban

Broker Imobiliar
0720663663
serban@roimob.ro


oferte agent
detalii agent


Costin Homeghi

Agent Imobiliar
0721663663
costin@roimob.ro


oferte agent
detalii agent

Doru Carabulea

Agent Imobiliar
0729663663
doru@roimob.ro


oferte agent
detalii agent

Liliana Balutescu

Broker / Owner
0721664664
liliana@roimob.ro


oferte agent
detalii agent

Marian Stoica

Agent Imobiliar
0729664664
marian@roimob.ro


oferte agent
detalii agent

Stela Miler

Agent Imobiliar
0728664664
stela@roimob.ro


oferte agent
detalii agent

Vasile Dumitru

Agent Imobiliar
0745664665
vasile@roimob.ro


oferte agent
detalii agent